Novinky

Přidané nové zboží...

Přidali jsme do naší nabídky nové snubní prsteny...

 
Zboží v akci...

Připravili jsme pro Vás některé zboží v akčních cenách....

Obchodní podmínky

 

Objednávka, uzavření kupní smlouvy

Odesláním objednávky uzavírá kupující s prodávajícím kupní smlouvu a zároveň akceptuje cenu objednaného zboží platnou v den objednání. Všechny objednávky podané prostřednictvím našeho e-shopu jsou závazné. Uzavřením kupní smlouvy se prodávající i kupující zavazují řídit těmito obchodními podmínkami.

 

Dodací lhůta

Vaše objednávka bude potvrzena e-mailem nebo telefonicky většinou do 24 hodin po odeslání.

Obvyklá dodací lhůta je u prstenů 1-4 týdny, u ostatního zboží 2-14 dní. U zakázkových prací vám sdělíme přibližnou dobu výroby e-mailem nebo telefonicky.

Pokud zboží není aktuálně na skladě nebo si jeho výroba vyžádá delší dobu, bude kupující o této skutečnosti neprodleně informován a zároveň bude seznámen s přibližnou dodací lhůtou.

 

Způsob doručení a platby

Objednané zboží bude zasláno prostřednictvím České pošty. Balné je u všech zásilek zdarma. Zboží je zasíláno pojištěné podle hodnoty zboží.

Ceny dopravy po ČR:

Cenné psaní Česká pošta - převodem na účet  -  50.-kč
Cenné psaní Česká pošta - dobírkou při převzetí  -  100.-kč

Ceny dopravy na Slovensko:

Cenné psaní Česká pošta - převodem na účet  -  250.-kč
Cenné psaní Česká pošta - dobírkou při převzetí  -  200.-kč

Ceny dopravy po EU:

Cenné psaní Česká pošta - převodem na účet  -  300.-kč

Cenné psaní je rychlá a 100% spolehlivá přeprava zboží po celém území ČR a SR. Po České republice doručuje Česká pošta cenné psaní obvykle následující pracovní den po podání, na Slovensko trvá dodání většinou 3 - 4 pracovní dny. Informace o dodání je možné získat prostřednictvím online sledování zásilek (Track & Trace) a nebo na bezplatné telefonní lince 800 177 889, uvedené informace jsou dostupné následující den po podání zásilky.

Při převzetí zásilku zkontrolujte, jestli není poškozená a případné vady způsobené dopravou řešte přímo s dopravcem.

 

Vrácení zboží, odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má ze zákona možnost zboží do 14 dnů vrátit, nevztahuje se na šperky vyrobené na zakázku. Takto lze vrátit pouze zboží nenošené, nepoškozené spolu s dokladem o nákupu.

Zboží musí být zasláno jako doporučený balík spolu s průvodním dopisem. Na zboží zaslané na dobírku nebude brán zřetel. Kupujícímu budou vráceny pouze peníze za objednané zboží, nikoli za poštovné, to bude odečteno v plné výši. Peníze budou zaslány bud´to složenkou České pošty nebo na účet. Kupující hradí cenu této služby (30 Kč).

 

Reklamace, záruka

Záruka může být uplatněna výhradně po dobu záruční doby, která ze zákona trvá 24 měsíců od převzetí zboží, není-li výslovně sjednáno jinak. Podmínkou je, aby kupující při uplatnění záruky předložil kopii daňového dokladu prodávajícího na dodané zboží. Bez těchto dokladů nemůže být záruka uznána. Zboží musí být dodáno kompletní tak, jak bylo převzato od prodávajícího. Z hygienických důvodů je zboží k reklamaci přijato pouze řádně vyčištěné (náušnice).
Záruka se nevztahuje na poškozené či nadměrně opotřebené zboží a dále na vady způsobené porušením obvyklých zásad užívání zboží.
Pokud je doručené zboží vadné či poškozené již při převzetí, je kupující povinen o této skutečnosti prodávajícího neprodleně vyrozumět.
O druhu vady a postupu při uplatnění vady v záruční době rozhoduje prodávající.
Při zasílání zpět volte vhodný obal, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě. Zboží poškozené při přepravě v důsledku volby nevhodného obalu nelze vyměnit nebo za takové zboží žádat vrácení peněz.

 

Ochrana osobních dat

Veškerá osobní data o nakupujícím jsou určena pouze pro daný obchodních případ. Nejsou poskytována třetí osobě, vyjma těch, které se podílí na zabezpečení dodávky až k zákazníkovi. Důsledně dbáme na ochranu těchto dat.